Skoči na glavno vsebino

Obisk knjižnice v Pivki s sedmošolci

V okviru nacionalnega projekta Rastem s knjigo smo v sredo, 17. 4. 2024, s sedmošolci obiskali Knjižnico Bena Zupančiča, izposojevališče v Pivki. Knjižničarka nam je predstavila zgodovino ter dejavnosti knjižnice. Spoznali smo razdelitev knjižnis v Sloveniji ter zanimive fotografije potujočih knjižnic. Ogledali smo si tudi fotografije zanimivih knjižnic po svetu. Učence je povabila k vpisu in redni izposoji. Ogledali smo si tudi predstavitev projekta Rastem s knjigo, vsi učenci pa so v dar dobili zanimivo knjigo avtorice Irene Androjna Modri otok. Knjižničarka je knjigo predstavila na zanimiv način in naše učence pritegnila k branju.

Več o knjižnici si lahko preberete na njihovi spletni strani.

Več o projektu Rastem s knjigo

(Skupno 64 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost