Skoči na glavno vsebino

Naravoslovni teden v CŠOD Planinka

ČETRTEK, 23. 11. 2023

V četrtek smo v dopoldanskem času imeli delavnico o kamninah, preizkusili pa smo se tudi v miselnih igrah. Po kosilu je sledil počitek, nato pa nas je že čakala delavnica ognji in ognjišča.

Veseli pričakujemo petek, ko nas čaka pustolovski park in lokostrelstvo.


SREDA, 22. 11. 2023

Po jutranjem sprehodu v okolici doma je bil čas za zajtrk in urejanje sob. Nato smo v večnamenskem prostoru najprej izvedeli nekaj o nordijski hoji in se počasi odpravili na pot. Med hojo smo lahko občudovali krasne jesenske barve in šumenje potoka. Po kosilu je sledil čas za počitek, nato pa za igro bejžbol, pri kateri smo se zelo zabavali. Dan je zelo hitro minil.


TOREK, 21. 11. 2023

Dan smo začeli z jutranjo telovadbo. Po okusnem zajtrku smo imeli delavnico. Spoznavali smo drevesne in grmovne vrste Pohorja. Popoldne smo izvedeli, kako preživeti v naravi in se preizkusili v gradnji bivakov.


PONEDELJEK, 20. 11. 2023

Po prijetni in mirni vožnji smo prispeli v CSOD. Namestili smo se v sobe, pozdravila pa nas je tudi vodja doma. Po kosilu smo imeli nekaj prostega časa, ki smo ga izkoristili za druženje in igranje nogometa.

Sledila je delavnica o astronomiji, nato večerja v hotelu Tisa in nočni pohod.

Se že veselimo jutrišnjega dne.

 


Ta teden bodo učenci od 7. do 9. razreda preživeli malo drugače. Poteka namreč naravoslovni teden v CŠOD Planika.

Učenci so srečno prispeli na cilj in sporočajo, da se dobro počutijo in vas lepo pozdravljajo.

(Skupno 630 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost