Skoči na glavno vsebino

Spomladanska tržnica 2023

V torek, 9. maja 2023, je na naši šoli potekala spomladanska tržnica.

Tržnica je potekala v jedilnici šole, kjer se je najprej odvil kratek kulturni program. Program je spremljalo tudi nekaj staršev in učiteljev. Povezovali sta ga petošolki Tija R. in Mala C. Po kratkem uvodu sta ob glasbeni spremljavi zaplesali četrtošolki Malawi in Eli. Nato sta petošolca Naj in Jan z bobni in harmoniko odigrala veselo pesem.

Starejši učenci izbirnega predmeta »sodobna priprava hrane« so pripravili različne sadne smutije ter sveže zelenjavne namaze. Našlo se je tudi kakšno pecivo.

Sledilo je odprtje tržnice, kjer so si prisotni izmenjevali različna semena in sadike ter uživali v okušanje pripravljenih prigrizkov. Učenci so bili zelo podjetni, saj so bili ob koncu tržnice vedrega obraza in zadovoljni s stvarmi, ki so si jih izmenjali.

 

(Skupno 134 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost