Skoči na glavno vsebino

Obisk bibliobusa

V petek, 24. 2. 2023, se je pred staro šolo parkiralo posebno vozilo – bibliobus ali po slovensko: potujoča knjižnica. Obisk bibliobusa je namenjen spodbujanju branja ter izposoji gradiva učencem in zaposlenim naše šole. To zanimivo vozilo so si ogledali tudi najmlajši, ob naslednjem obisku pa bo zanje organizirana tudi bralna urica. Bibliobus bo k nam prihajal vsake 4 tedne ob petekih dopoldne. Ob tem obisku so vanj vstopili učenci 3. in 5. razreda. Z zanimanjem so si ogledovali knjige, se pogovarjali s knjižničarjem in si nekateri (ki so že včlanjeni) tudi izposodili nekaj knjig. Ostali so dobili vpisne listi in bodo lahko ob naslednjem obisku že pravi člani Knjižnice Bena Zupančiča, katere del potujoča knjižnica je.

Uživali smo ob obisku in se že veselimo ponovnih srečanj.

Več o bibliobusu: https://sikpos.si/podruznice/bibliobus/

Datumi obiska:

24.2.2023 21.4.2023 16.6.2023
24.3.2023 19.5.2023  

 

 

 

(Skupno 178 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost