Skoči na glavno vsebino

Prvošolci na Debelem Rtiču

Naši prvošolci bodo od danes do petka preživljali dneve v čudovitem obmorskem okolju Debelega Rtiča.


petek, 7:10

Ja, mnogi otroci pravijo, da bi še ostali, ker jim je lepo. Za nami je mirna noč. Čakajo nas spoznavanje škratovega gozdička, pa zahvale zaposlenim v letovišču z izdelki, ki smo jih naredili …

V šolo se vrnemo okrog 14.00. Starše bomo počakali v podaljšanem bivanju.


četrtek; 11:30

Starši, ne boste verjeli.  Po večerni zabavi smo zaspali kot mali polhi in spali celo noč. Danes nas čakajo različne dejavnosti. Dopoldne smo že bili detektivi, čakajo pa nas ustvarjalne delavnice in raziskovanje obale. Skratka sporočamo vam, da se imamo super.


sreda, 14:30

Ja, sedaj pa poznamo že hotel, namestili smo se v sobe, kuharice v jedilnici so nas pohvalile. Spoznali smo že veliko zanimivih poti. Pred recepcijo hotela smo opazovali želve in ribice, iskali smo zaklad … Smo zelo pogumni, dragi starši.
 

sreda, 11:45

Sporočajo, da so srečno prispeli in se odpravljajo na kosilo.

(Skupno 274 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost