Prvi šolski dan

Spoštovani starši, dragi učenci,

pred vrati je 1. september, prvi šolski dan, ko bodo ponovno zaživeli šolski hodniki, dvorišča, učilnice, slišati bo šolski zvonec.

Spet bo to prava šola, zato vas obveščamo o prvem šolskem dnevu.

• Prvošolci pridete v učilnico 1. razreda ob 9.00, v spremstvu staršev. S krajšim programom vas bodo sprejeli nekateri učenci in vaše učiteljice.
  • Učenci 2. in 9. razreda pridete v šolo ob 8.00 skozi oba vhoda, kjer vas bodo pričakali dežurni učitelji. S seboj imate šolsko torbo, copate in peresnico.
  • Skupni sprejem vseh učencev od 2. do 9. razreda bo v šolski jedilnici, kjer vas bo pozdravila ravnateljica in nekaj učencev s kulturnim programom.
  • Urniki bodo objavljeni v sredo, 31. 8. 2022.
  • Malica bo ta dan organizirana za vse učence, kosilo le po predhodni najavi – do 31. 8. na tel. 05 72 18 390 ali na elektronski naslov: prehrana@os-kosana.si
  • Pouk se prvi šolski dan zaključi ob 11. 30, šolski avtobus in šolski kombi bosta odpeljala ob 11. 45. (Informacije o šolskih prevozih: POVEZAVA)
  • Podaljšano bivanje za učence od 2. do 5. razred bo le po predhodni najavi v tajništvo – do 31. 8. na tel.: 05 72 18 390.

Vsem skupaj želimo prijeten začetek šolskega leta 2022/23 in naj bo vaša pot varna.

kolektiv OŠ Košana in ravnateljica Neva Brce