Tehniški dan – priprave na prireditev

V sredo, 17. 5. 2022, smo razredi od 6. do 9., skupaj z učitelji predmetne stopnje imeli tehniški dan. Začeli smo z ustvarjanjem obeskov za ključe skupaj z učiteljem Izidorjem.

Z učiteljico Ano so učenci okrasili škatle za prostovoljne prispevke. V okolici šole je nekaj učencev iz 8. razreda barvalo risbo našega učenca Jerneja, ki jo je narisal na zid pred parkiriščem. Na njej so različni motivi iz narave kot so drevesa, travnik, potok ter šolarji.

V učilnici tehnike pa so učenci skupaj z učiteljico Urško delali papir iz navadnega odpadnega belega papirja, namočenega v vodi. Ta namočen papir so potem precedili skozi velika cedila, dodali semena medovitih rastlin in ga posušili. Iz njega so dobili nov papir za ponovno uporabo. Tako narejen papir s semeni bomo razdelili med obiskovalce prireditve.

Dan se je zaključil dobro, vsi smo se imeli lepo.

Ian Avsec, 7. r.

(Skupno 124 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost