Tekmovanje iz znanja naravoslovja – Kresnička

V šolskem letu 2021/2022 smo tudi letos na OŠ Košana udeležili tekmovanja v znanju naravoslovja Kresnička, za učence od 1. do 7. razreda osnovne šole. Tekmovanje je enostopenjsko (samo šolsko) in je potekalo 14. aprila 2022. Bistveni del tekmovanja so bili poskusi oz. eksperimenti, ki smo jih naredili še pred tekmovanjem. Iz naše šole so letos tekmovali učenci 1.r, 4.r, 5.r, 6.r in 7.r. Skupaj je tekmovalo 31 učencev in kar 11 učencev je prejelo bronasta priznanja : 1. r. – 5 priznanj, 4. r. – 2priznanji, 5. r. – 1 priznanje, 6. r. – dve priznanji in 7. r. – 1 priznanje.

Pohvala vsem udeležencem. še zlasti pa prejemnikom bronastega priznanja.

Mentorica: Antonija Tomšič

(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost