Skoči na glavno vsebino

Podaljšane počitnice

Spoštovani učenci in starši,

zaradi poslabšanja epidemioloških razmer v državi je Vlada RS danes, 30. 10. 2020 sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov. Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je skladno s pristojnostmi izdala sklep, s katerim je določila, da se, zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARSCoV-2, jesenske počitnice podaljšajo do 8. 11. 2020.

V kolikor se epidemiološka slika v državi ne bo izboljšala, obstaja možnost, da bo od 9. 11. 2020 dalje vzgojno-izobraževalno delo potekalo na daljavo. V tednu »podaljšanih počitnic« imamo možnost, da se skupaj na tako situacijo ustrezno pripravimo. V ta namen bodo razredniki v tem tednu vzpostavili video stik z učenci, ki bo namenjen zgolj izmenjavi informacij o počutju ter druženju. Lepo vas prosimo, da se srečanja udeležijo vsi otroci, saj bomo tako lahko tudi preverili ali vsem doma tehnologija ustrezno služi.

V upanju na čim hitrejšo vrnitev v šolske klopi vas lepo pozdravljamo,

zaposleni in vodstvo OŠ Košana

 

(Skupno 152 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost