Skoči na glavno vsebino

Sodelovanje na natečaju

Tudi v šolskem letu 2017/2018 smo sodelovali na mednarodnem natečaju za najboljšo otroško in mladinsko knjigo. Na OŠ Košana so učenci prvega, drugega, tretjega in četrtega razreda naredili pet knjig na okvirno temo z naslovom »Zaklad je tam, kjer so prijatelji«.

Učenci so se opogumljeni z dobrimi izkušnjami hitro lotili pisanja zgodb. Pisanje zgodb je pritegnilo vse učence. Bili so navdušeni nad pisanjem zgodb od prve do zadnje ure. Vse zgodbe so govorile o prijateljstvu. Prijetno razpoloženje in napetost pri pisanju je ustvarilo zanimivo dogajanje v zgodbah.

Vse zgodbe so pozitivno vplivale na celoten razred, jim dale upanje in pogum, da si bodo poiskali pravega prijatelja.

(Skupno 496 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost