Skoči na glavno vsebino

Podaljšano bivanje – junijski dogodki

V juniju imata naša oddelka podaljšanega bivanja bolj sproščeno vzdušje. Domačih nalog je manj, bolj nam je vroče, več smo zunaj.

Tako smo se v torek, 12. 6. 2018, po kosilu odpravili v Pivko v kino. Na božično-novoletni tržnici smo namreč za svoje izdelke dobili precej prostovoljnih prispevkov. V Pivki smo si ogledali film Vesela pošastna družina, po filmu pa smo se pred Krpanovim domom okrepčali s pico in sokom.

V četrtek, 21. 6. 2018, pa smo izvedli že tradicionalno vodno bitko. Napolnili smo vodne balone, nalili vodo v posode, se dogovorili glede pravil – in bitka se je lahko začela. Bili smo pošteno mokri, a smo se hitro preoblekli, saj je sledil prijeten piknik v senci ob šoli.

Prav prisrčno smo zaključili šolsko leto.

Najlepša hvala staršem za sodelovanje, pomoč in zaupanje.

učitelji v podaljšanem bivanju

 

(Skupno 87 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost