Skoči na glavno vsebino

Vodkov zabavni dan 2018

Petošolci so se skupaj z razredničarko Anito udeležili otroške prireditve Vodkov zabavni dan, ki ga je v Pivki na torek, 12. 6. 2018, pripravilo podjetje Kovod. Otroke so najprej pozdravili direktor podjetja Kovod David Penko, pivški župan Robert Smrdelj in pivška športnica – košarkašica Tina Jakovina. V nadaljevanju programa so se učenci preizkusili v zabavnih igrah z vodo. Delali so čarovnije z vodo, s prenašanjem mokre spužve polnili vedro in postali pravi vodni umetniki. Zabavni del so spremljale tudi poučne delavnice, v katerih so učenci ločevali odpadke in razmišljali o tem, kako skrbeti za svoje zdravje. Izmerili so jim tudi krvni tlak in sladkor v krvi. Za konec pa so posneli še zabavno fotografijo.

učiteljica Anita Nedeljkovič Andlovic

Več v članku na občinski spletni strani: POVEZAVA

 

 

(Skupno 93 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost