Skoči na glavno vsebino

Valeta 2018

Na valeti, v četrtek, 14. 6. 2018, je bilo zelo lepo. Imeli smo različne govore in pohvale. Učitelji so nam podelili priznanja, mi pa smo njim podarili zanimiva darilca; bivšim razrednikom unikatne portrete, učiteljem in delavcem šole pa rožico. Tudi razredničarka je dobila posebno darilo. Manuela nam je zaigrala na klavir, Nejc pa na harmoniko. Vmes nas je nagovorila ravnateljica, ogledali pa smo si tudi filmček o devetošolcih. Hvala razredničarki, da nam je v tem letu ter ob zadnjih pripravah stala ob strani in nam pomagala. Pa tudi za darilca – posebna očala za lažje soočanje s svetom, v katerega vstopamo, se zahvaljujemo.

Zelo smo veseli, da so si učitelji in ostali delavci šole vzeli čas za nas. Starši pa so bili neizmerno veseli objema in rožice. Po uradnem delu smo se še malo podružili in posladkali z dobrotami, ki so jih pripravili starši.

Devetošolci se vsem lepo zahvaljujemo.

Vaši devetošolci

(Skupno 212 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost