Skoči na glavno vsebino
 

Gozd – naše igrišče

Že dalj časa je znano, da je gozd pravo naravno igrišče, ki nam nudi nešteto možnosti za razvijanje otrokovih sposobnosti na vseh področjih otrokovega razvoja. Tudi pri nas vse več vrtcev v svoje delo uvaja tako imenovano gozdno pedagogiko. Elemente le-te smo v tem šolskem letu v svoje delo vključevali tudi v skupini Pikapolonice. Promotor te vrste pedagogike je med drugimi tudi gospod Jakob Šubic, ki nas je v sredo, 18. 4. 2018 obiskal in z nami preživel dan.

Tudi naše dvodnevno bivanje in zaključek šolskega leta na Mašunu bo obarvano z gozdno pedagogiko.

Kaj vse se lahko v gozdu počne, si lahko ogledate na fotografijah. Občutke, ki jih gozd ponuja pa morate doživeti sami.

 

(Skupno 194 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice- vrtec

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost