Skoči na glavno vsebino

Obisk ribiške družine

V mesecu februarju sta nas na naši šoli obiskala dva prijazna gospoda z Ribiške družine: g.  Anton Biščak in g. Rado Jurač.  Na prav poseben in prijeten način sta nam predstavila sorte rib in njihove značilnosti, skrb zanje pa tudi pripomočke, s katerimi se ribe lovi.

Učencem sta skušala ob predstavitvi na PowerPointu približati ribolov tako, da bi se tudi najmlajši učenci odločali za ribolov. V spomladanskem času pa bodo ribiči pripravili tudi praktičen prikaz lovljenja rib,  na katerega bodo povabili učence z njihovimi starši.

ZAHVALA

Draga ribiča,

Najlepša hvala za prijetno in prijazno predstavitev ribolova našim učencem. Verjamemo, da bo vaš trud obrodil sadove in da se bodo najmlajši rodovi odločali za tovrstno delo v naravi, ki prav gotovo uči veliko potrpljenja, humanosti in sočutja.

(Skupno 94 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost