Skoči na glavno vsebino

Aktivni odmori

V tednu športa smo na naši šoli izvajali 5-minutne aktivne odmore. Izjema je bil le torek, ker smo bili na športnem dnevu.

Odločili smo se, da aktivni odmor izvedemo po 3. šolski uri. Učenci so ostali v razredih, kjer so določeni učenci, ki smo jih prej pripravili in jih poimenovali v mentorje, vodili gibalne vaje. Vaje so potekale s pomočjo stolov, okrog katerih smo tekli, ob njih delali počepe, na njih vozili kolo in podobno. Z zanimivimi in učinkovitimi vajami smo tako pretegnili celotno telo ter se s tem pripravili na nadaljnje ure.

V petek smo aktivnost izvedli ob 10. uri, saj je takrat potekala vseslovenska akcija. V to akcijo smo vključili tudi učitelje in delavce šole.

(Skupno 149 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost