Skoči na glavno vsebino

Valeta 2017

Devetošolci smo se od osnovne šole poslovili tako, da smo pripravili valeto, na kateri smo se poslovili od učiteljev ter vseh zaposlenih na šoli. Deveošolci smo se predstavili s svojo himno in filmčkom, ravnateljica in razredničarka pa sta povedali nekaj spodbudnih besed. Za kulturno- zabavni del so poskrbeli osmošolci, vaški klepetulji in Mitja, Jaka in Nejc s harmoniko ter Blaž s krajšim govorom.

Na valeti so nam učitelji podelili vsa priznanja, pohvale in zahvale, ki smo jih čez celo leto pridno zbirali na tekmovanjih. Učenci pa smo se učiteljem zahvalili s pesmico in rožo.

Po valeti je sledila pogostitev v učilnici matematike, kjer smo se posladkali s pecivom, ki smo ga sami spekli in prinesli v šolo.

 

devetošolci 2017

(Skupno 446 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost