Vpis otrok v CICIBANOVE URICE

Vabimo vas, da svoje otroke vpišete k popoldanskim Cicibanovim uricam, ki so namenjene otrokom od 3. leta dalje. Potekale bodo ob sredah od 17:00 do 18:00, z njimi pa bomo pričeli v drugem tednu aprila. Na teh uricah se bodo izvajale aktivnosti iz različnih področij (gibalnega, likovnega, glasbenega…). Prispevek staršev za izvedbo uric bo znašal 1,50 € na uro.

V kolikor bi želeli, da vaš otrok obiskuje Cicibanove urice, vas prosimo, da izpolnite prijavnico v priponki in jo prinesete v tajništvo šole najkasneje do petka, 8. 4. 2016.

Program bo potekal enkrat tedensko v popoldanskem času in bo trajal do sredine junija 2016. Starši lahko prijavite svoje otroke s pomočjo prijavnice-klikni na POVEZAVO. Otroci se lahko priključijo uricam tudi naknadno.

Več informacij dobite na tel. št. 05/721 83 98.