Skoči na glavno vsebino

Predstava Novoletna.net

V četrtek, 17. 12. 2015, so si vrtčevski otroci skupaj s svojimi starši, bratci in sestricami ogledali praznično predstavo NOVOLETNA.NET, ki jo je izvedlo gledališče KU-KUC. Predstava govori o malem jelenčku Rudolfu in srnici Piki, ki se rada igrata skupaj.

Njuno igro zmoti velik paket, v katerem najdeta radio, televizijo, računalnik in telefon. Pesmice, risanke in računalniške igrice malega jelenčka tako prevzamejo, da se ne more več igrati s svojo prijateljico. A ob koncu predstave Rudolf vendarle pride do spoznanja, da je najlepše, če čas preživljamo z drugimi, pa čeprav gre za tako preproste stvari, kot so skrivalnice.

Otroci, predvsem starejši, so se na glas in iz srca smejali zapletom obeh junakov predstave. Otroške oči pa so še posebej močno zažarele ob prihodu DEDKA MRAZA, ki je za vsakega izmed njih pripravil majhno presenečenje. Da bi sreča v otroških očeh trajala še vse prihodnje leto …

(Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost