Skoči na glavno vsebino

Valeta 2015

“Na valeto smo že vsi nestrpno čakali, saj to pomeni konec osnovnošolskega izobraževanje za nas. Čisto na začetku smo poslušali govor naše razredničarke, nato pa odgovarjali na vprašanja, ki nam jih je zastavila Karin – kot voditeljica ”pogovorne oddaje”, v obliki katere je potekala cela valeta.

Po vprašanjih nam je Sergeja zapela pesem z naslovom The Parting Glass s spremljavo Matjaža Pereniča na kitari. Po zaključku programa so učitelji razdelili priznanja, nato pa smo devetošolci razdelili še darilca za naše učitelje.
Sledila je manjša pogostitev za starše in učitelje.

Nato smo skupaj odšli na “Košanski balar”, kjer smo ob živi glasbi Brkinskega tria uživali v golažu in palačinkah, na nesrečo pa nas je že zgodaj pregnal dež, ki je vseeno prijetno osvežil naravo in prav tako nas!”

zapisala dvetošolka Sergeja

(Skupno 191 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost