Skoči na glavno vsebino

Občinsko atletsko tekmovanje

V torek, 26. maja 2015, so učenci od 1. do 5. razreda obiskali Pivko, kjer so se udeležili občinskega prvenstva v atletiki. Učenci so se pomerili v mnogoboju (60 m, 400 m, skok v daljino z zaletom, met žogice).

Tekmovali so po posameznih razredih, ločeno po spolu.

Ker v Pivki zaradi številčnosti izvedejo športni dan v dveh delih, bomo morali na uradne rezultate za 1., 2. in 3. razred še malo počakati. V četrtem razredu so učenci dosegali dobre rezultate. Po posameznih disciplinah so bili tudi dvakrat med prvimi tremi. Kristina Likar je bila 3. na 60 m, Arno Avsec pa drugi v skoku v daljino z zaletom.

V 5. razredu je bila Neli Morelj 2., tako na 400 m, kot tudi v teku na 60 m. Skupno pa je za las zgrešila medaljo, saj je osvojila končno 4. mesto. Pri fantih se je najbolj izkazal Tjaž Dolgan, ki je bil 2. na 400 m in 2. pri skoku v daljino z zaletom. Osvojil je končno drugo mesto in prejel srebrno medaljo, ki so jo podelili samo najboljšim mnogobojcem.

Iskrene čestitke vsem učencem za dobre uvrstitve, saj so se borili po svojih najboljših močeh.

Učitelj: Matjaž Kešanski

(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost