Skoči na glavno vsebino

Spomladanska tržnica 2015

V sredo, 22. 4. 2015, od 13.00 do 14.30, bomo imeli z učenci podaljšanega bivanja v razredu že tradicionalno SPOMLADANSKO TRŽNICO.

V šoli smo pripravili nekaj paradižnikovih sadik, vabimo pa tudi vas, da doma skupaj z otrokom pripravite nekaj semen ali/sadik. Ničesar ne kupujte! Zelo dobrodošle so sadike iz semen vzgojenih doma in semena starih, avtohtonih slovenskih sort.

Tudi tokrat bo namreč vzporedno potekala ŠTAFETA SEMEN 2015, za katero pripravite 3 vrečke po 11 semen (označene z imenom lastnika in sorte): eno za izmenjavo in eno za sejanje, eno vrečko pa bomo poslali v Gensko banko semen. Hkrati bomo pripravili degustacijo svežih sadnih »smutijev« in namazov. Lepo vabljeni tudi starši in drugi vaščani!

Iskrena hvala za sodelovanje in lepo pozdravljeni!           Učitelji podaljšanega bivanja

(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost