Skoči na glavno vsebino

Podarimo smeh in dobro voljo! – prireditev in tržnica

Pa nam je uspelo, saj je bilo na prireditvi in tržnici videti veliko zadovoljnih in nasmejanih obrazov. Učenci so s svojo pozitivno energijo in občutkom za igro, humor, ples in petje dali ljudem najlepše darilo in sporočilo, da so v življenji drobne stvari, za katere je vredno živeti in spoštovati sočloveka.

Ob tem pa smo dobili tudi sporočilo, da je pomembno negovati svoj narod in slovensko besedo, saj imamo lepo deželo polno naravnih lepot in bogato kulturno dediščino. Imamo pa tudi prečudovite umetnike, ki nam s svojimi deli pobožajo dušo in srce.

Praznično vzdušje in posebno čarobnost je jedilnici šole dala tudi dekoracija na steni in novoletna tržnica, kjer so učenci s prijaznostjo in vljudnostjo nagovorili mimoidoče.

(Skupno 44 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost