Skoči na glavno vsebino

Ogled razstave Možgani v Ljubljani

Razstave na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani se je udeležilo 24 učencev 5, 6, 7 in 8 razreda OŠ Košana. Ogled razstave smo ponudili vsem učencem od 5 do 9. razreda, prav posebej pa nadarjenim učencem.
Ob 8. uri smo odšli z avtobusom proti Ljubljani, najprej smo se na Kongresnem trgu okrepčali z malico, nato pa smo si privoščili kratek sprehod po središču Ljubljane (ogledali smo si Mesarski most, Prešernov trg ter Nebotičnik). Sledil je voden ogled razstave Možgani, kjer nas je ob 11.15 uri že čakal vodič David. Učenci so se lahko določenih eksponatov dotaknili, jih razstavljali, se preizkusili v miselnih igrah in problemih. Nad razstavo so bili navdušeni, prav tako spremljevalci – učitelji.

Po koncu ogleda nas je že čakal avtobus, ki nas je odpeljal nazaj v Košano.

(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost