Skoči na glavno vsebino

Vabilo na ure pravljic

DRAGI STARŠI IN OTROCI!

Naša šola in vrtec v letošnjem in naslednjem šolskem letu sodelujeta v projektu Izboljšanje usposobljenosti strokovnih delavcev za uspešnejše vključevanje učencev in dijakov priseljencev v vzgojo in izobraževanje, ki je namenjen temu, da se tako otroci kot strokovni delavci šol in vrtcev naučimo, kako lahko otrokom, ki prihajajo iz drugih jezikovnih in kulturnih okolij, čim bolj pomagamo pri vključitvi v slovensko okolje in šolski sistem, s tem pa prispevamo tudi k razvijanju medkulturnosti v družbi.

V okviru projekta bo ob ponedeljkih v prostorih vrtca ob 11h ura pravljic, kjer bomo skozi zgodbe in pripovedi spoznavali in odkrivali druge kulture in jezike. Vabljeni ste vsi otroci, da se nam v ponedeljek, 9. 12. 2013, pridružite na prvi uri pravljic.

Jasmina Martini, multiplikatorka pri projektu

 

(Skupno 26 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost