Skoči na glavno vsebino

Naš učenec Filip prvak v balinanju

Zelo veseli smo sporočila, da je naš učenec Filip Klančišar včeraj v Zabičah z balinarskim klubom Postojna postal klubski državni prvak v kategoriji do 14 let.

Bravo, Filip!

Prilagamo objavo BK Postojna:

Balinarski klub Postojna ponosno slavi naslov državnega prvaka mladih balinarjev v kategoriji U-14. V Zabičah se je namreč v nedeljo, 9. 6. 2024. odvijal zaključni turnir najboljših štirih ekip po rednem delu državnega prvenstva (Kozlek Kuteževo, Orlek Oro Met Pivka, Hrast Kobjeglava in Postojna). Mladi igralci BK Postojna so najprej v polfinalu premagali zelo konkurenčno ekipo BK ORO MET iz Pivke in se nato v velikem finalu pomerili z domačimi mladci iz BK Kozlek Kuteževo. Ekipa BK Postojna je tudi v finalu prikazala odlično igro in po ogorčenem boju premagala domačine šele po podaljšani igri, saj se je redni del tekme končal z rezultatom 7:7.

Za Postojnsko ekipo so nastopili Jelena Jović, Jakob Kobal, Tomaž Bogataj, Filip Klančišar, Žan Dajčman in Nik Jager.

(Skupno 102 obiskov, današnjih obiskov 1)