Policist Urban

Tudi 1. in 2. razred je danes obiskal policist Urban.
Zelo smo ga bili veseli, še najbolj pa zato, ker nam je odpadla ura pouka 😀
Z zanimanjem smo ga poslušali, ko nam je razlagal kako moramo hoditi po cesti, kjer ni pločnika, je mogoče zelo ozka in na kaj vse moramo biti pozorni. Nato smo se odpravili na sprehod. Malo nas je zeblo, vendar smo se med potjo tako zabavali, da smo na mraz čisto pozabili. Ugotovili smo, da že veliko stvari poznamo in se na sprehodu ponavadi držimo pravil, pa vendar je prav, da nas včasih še kdo na to opomni. Potem nam je razkazal tudi avto. Lučke so svetile, avto je tulil, mi pa smo si pogumno pomirjali lisice. Pokazal nam je  kaj še ima v tistih žepkih, ki so pripasani na pasu. Toliko stvari za tiste lumpe. Za nas pa nič, ker smo pridno nadaljevali s poukom.

(Skupno 137 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost