Srečelov

Kot že vrsto let, je bil tudi letos, 27. 5. 2022,  na šoli za učence in delavce naše šole organiziran srečelov. V lanskem šolskem letu smo ga zaradi  neljubih razmer malce drugače poimenovali,  vendar smo ga tudi letos tako obdržali, saj nam je bil takšen način izpeljave zelo všeč.  Poimenovali smo ga: »SREČELOV SKOZI OKNO«.

Vsaka srečka je bila dobitna. Dobitkov je bilo čez 300 in ne boste verjeli, da so srečke pošle v zelo hitrem času. Letos so nam glavno nagrado izdelali dijaki programa mizar SGLŠ  Postojna. Tudi sami so veseli in ponosni, da so nam  s podarjeno pručko pomagali, da bomo z zbranim denarjem odšli na končni izlet, in si pomagali tudi pri organizaciji in izvedbi valete.  Tako bomo starše razbremenili, saj jim ne bo potrebno dodatno poseči v denarnico, kajti njihovi otroci so bili na srečelovu zelo pridni.

Hvala staršem, vsem sponzorjem in vodstvu naše šole za pomoč!

Devetošolci in razredničarka Antonija Tomšič