Skoči na glavno vsebino
 

Aprilski športni dan

V ponedeljek, 25. aprila 2022, smo za učence 8. in 9. razredov organizirali športni dan.

Zaradi slabe vremenske napovedi, smo športni dan malce priredili. Prvi dve šolski uri smo v telovadnici opravljali tekmovanja iz različnih športnih iger. Tako smo se preizkusili v igri »močvirje«, dvoranskem hokeju (floorball), nogometu in odbojki.

Po malici je vreme dopuščalo, da se odpravimo na kolesarski izlet. Odpravili smo se poiskati ponor blizu Stare Sušice, saj nas je vse zanimalo, kako izgleda. Tako smo se odpeljali proti vasi in malo pred Staro Sušico krenili na makadamsko pot, ki je vodila globoko v ožjo dolino. Ponor smo kar nekaj časa iskali, saj nismo natančno vedeli kje se nahaja. Ko smo ga odkrili, smo si ga od daleč ogledali in se odpravili naprej. Raziskovali smo različne poti v bližnji okolici in se ob času kosila vrnili nazaj v šolo.

Nekaj učencev je ostalo v šoli, kjer so pod vodstvom učiteljice nadaljevali z igranjem različnih iger.

(Skupno 86 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost