Domovina praznuje

Zadnji šolski dan, 24. 6. 2021, smo imeli z učenci od 1. do 4. razreda kulturni dan z naslovom Dan državnosti, kjer smo v počastitev naše domovine recitirali, peli, igrali na instrumente… Po razredih smo imeli še druge dejavnosti, saj smo izdelovali še izdelke v počastitev dneva državnosti. Eni so gubali barko in jo pobarvali v barvah slovenske zastave, spet drugi so izdelali zastavo, slikali znamenitosti naše prelepe domovine, iskali so dele slik in jih sestavljali v celoto, reševali kviz o naši domovini… Ob zaključku dneva so bila učencem slavnostno podeljena spričevala ter pohvale in priznanja, učitelji pa smo otrokom zaželeli mirne in varne počitnice.

Tudi učenci predmetne stopnje so po razredih pripravili svoje dejavnosti, kjer so se pogovarjali in po razredih pripravili manjše prireditve.