Občinsko tekmovanje v malem nogometu

V sredo, 12. decembra, so nekateri učenci naše šole odigrali tekmo v malem nogometu v Pivki. Tekma je štela za občinsko tekmovanje v malem nogometu, zmagovalec se uvrsti naprej na polfinale področnega tekmovanja.

Tekma se je začela odločno z obeh strani. Šoli sta imeli vsaka po nekaj pol priložnosti za zadetek, vendar se do sredine prvega polčasa začetni rezultat ni spremenil. Takrat je OŠ Pivka z natančnim strelom s strani dosegla lep zadetek.

Naši fantje so se trudili, vendar so bili v zaključkih akcij premalo natančni.

V drugem polčasu jim je končno uspelo izenačiti, ko je vratarja nasprotne ekipe premagal devetošolec Tjaž Dolgan. Do konca tekme je bilo nekaj priložnosti z obeh strani, vendar do spremembe rezultata ni prišlo.

Ker tudi po dveh pet minutnih podaljških ni prišlo do zadetka, so za napredovanje odločali kazenski streli. OŠ Pivka je imela več sreče in si priborila vstopnico za polfinale področnega tekmovanja.

Našo šolo so zastopali naslednji učenci: Miha Morelj (vratar), Anže Fidelj, Ian Črlenec, Blaž Sušelj, Tjaž Dolgan, Aleš Dolgan in Rok Matko.

Vsem učencem čestitamo za borbeno predstavljanje naše šole.

(Skupno 117 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost