Prehrana – vrtec

ALERGENIPOVEZAVA DO RAZPREDELNICE

Odjava prehrane – elektronski naslov: prehrana@os-kosana.si

JEDILNIK – VRTEC

13.12.2017

ZAJTRK

Beli kruh, ribji namaz, čaj

Prosena kaša na mleku, banana Koruzni kruh, sirčki, čaj Ovseni kruh, šunka, sveža paprika, čaj Pletenka,  bela kava, jabolko
KOSILO Piščančja juha, pohan piščančji file, pečen krompir, zeljnata solata s fižolom, sok Ješprenj, pecivo, sok Goveja juha, mleta pečenka,  pražen krompir, radič s fižolom, sok Telečja obara z zdrobovimi žličniki,  jabolčna pita, sok Testenine z bolonez omako, zelena solata, kompot
POP. MALICA Keksi, sok Sezonsko sadje Sadni jogurt Sezonsko sadje Kruh, čaj
Dop. malico dobi prva starostna skupina. V primeru, da ni mogoče zagotoviti ustreznih živil, si pridružujemo pravico spremeniti jedilnik.* Jedi lahko vsebujejo snovi ali proizvode, ki povzročajo alergije ali preobčutljivost – Uredba EU št. 1169/2011 o zagotavljanju informacij o živilih potrošnikom, Uradni list. RS št. 6/2014. Seznam alergenov v posameznih jedeh je objavljen na oglasnih deskah vrtca.

4.12.2017

5.12.2017

6.12.2017

7.12.2017