Športni dan – pohod

V petek, 12. junija 2020, so se učenci od 5. do 9. razreda v okviru športnega dne podali na pohod proti Vremščici. Ker se zaradi virusa še ne sme združevati razredov in kombinacij, je imel vsak razred in kombinacija svojega učitelja. Tako so se vsi razen osmošolcev odločili, da osvojijo vrh Vremščice. Osmošolci so se odpravili na Sv. Trojico pri Čepnem, kjer so se spočili, razgledali in pridobili veliko novih informacij, ki jim jih je posredoval učenec, ki živi na Čepnem.

Ostali so ločeno prihajali na Vremščico, kjer so sledile fotografije in podpis v planinsko knjigo ter seveda malica pri kapelici pod vrhom.

Dan je bil naravnost primeren za planinski izlet, saj se je iz Vremščice lepo videlo na vse strani od Tržaškega zaliva do Kamniško-Savinjskih Alp in še več.

Pohvaliti gre vse učence, ki so se športnega dneva udeležili, saj so dokazali, da so se med karanteno tudi pridno športno udejstvovali.

(Skupno 175 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost