Prireditev – Dobra volja je najbolja

V petek, 13.12.2019, smo imeli na šoli prireditev z naslovom Dobra volja je najbolja…. Res smo se potrudili in nastopali prav vsi od najmlajših otrok v vrtcu, do najstarejših učencev v šoli, pridružile pa smo se tudi učiteljice. Rdeča nit je bila pesem, s katero smo začeli in končali prireditev, ki pa smo jo obogatili tudi z recitacijo.  S prodajo izdelkov smo zbirali prostovoljne prispevke za šolski sklad ter podaljšano bivanje.

S prireditvijo smo želeli obeležiti tudi obnovljen naziv Kulturna šola ter počastiti Vaške klepetulje vseh generacij in njihovo nenadomestljivo mentorico Marijo Mršnik, ki so prejele posebno priznanje za doprinos k ohranjanju kulturne dediščine.

Upamo, da ste uživali z nami. Želimo vam vesele praznike.

(Skupno 151 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli