Šolsko državno prvenstvo v kolesarjenju na čas

?

V sredo, 18. septembra 2019, so se štirje učenci naše šole pomerili na državnem tekmovanju v cestnem kolesarjenju na čas. Tekmovanje je potekalo na poligonu v Tacnu pri Ljubljani.

Dan je bil oblačen in nekajkrat je začelo rahlo deževati, zato razmere za kolesarje niso bile najboljše.

V posamični razvrstitvi so rezultati in podelitev potekali ločeno za licencirane in nelicencirane kolesarke in kolesarje.

Tekmovalo se je v treh kategorijah, ločeno po spolu. Vsi naši učenci so tekmovali v najstarejši kategoriji nelicenciranih kolesarjev in kolesark, in sicer pri dečkih in deklicah letnika 2005–2006.

Učenka 8. razreda Tajda Dolgan je bila v svoji kategoriji pri nelicenciranih kolesarkah druga in osvojila srebrno medaljo, za kar ji iskreno čestitamo!

Ostali učenci so se dobro borili, vendar vidne uvrstitve niso dosegli.