PD Postojna – družinski izlet na VREMŠČICO

PLANINSKO DRUŠTVO POSTOJNA vabi na družinski izlet:  NA VREMŠČICO

Novo šolsko leto se je začelo, zato vas vabimo na družinski planinski izlet na Vremščico. Vabljeni tako vrtčevski otroci in osnovnošolci, srednješolci, starši ter stari starši.

KDAJ: V soboto, 14.9.2019

ZBOR: ob 8.30, na izhodišče pri Volčah

POVRATEK: okoli 14.00 ure na izhodišče pri Volčah

TEŽAVNOST: izlet je primeren za vse

POTREBNA OPREMA: nahrbtnik, nepremočljivi planinski čevlji, rezervna majica, dolga majica, vetrovka

HRANA in PIJAČA:  topel čaj / nesladkane pijače, sendvič in drugi prigrizki iz nahrbtnika

VODJA: Erika Mahnič (051-245-601)

CENA IZLETA: 2 EUR

OPIS POTI: Vrha nas bo vodila gozdna pot mimo cerkvice SV Urbana. Tam bomo lahko pozvonili na zvonec in naznanili svoj prihod. Hoje je za približno 3 ure.

PRIJAVE: najkasneje do petka, 13.9.2019, dopoldne, na elektronski naslov:erikamahnic@gmail.com ali mentoricam na šoli. Mentorica planinskega krožka na Osnovni šoli Košana je Nataša Kamenšek ( o-kosana.po@guest.arnes.si ). Prijavnico lahko prinesete tudi v pisarno. Pri prijavi po elektronski pošti navedite svojo telefonsko številko.

V primeru slabega vremena bo izlet odpovedan, o čemer bomo prijavljene obvestili do petka, 13.9.2019.

VABILO IN PRIJAVNICA: MOPD Postojna-Vremščica – planinski pohod