Vodkov zabavni dan

Z namenom podjetja Kovod, da bi mladi vedeli čim več zanimivosti o vodi, predvsem pa da bi z vodo skrbno ravnali in jo pazili ter na to opozorili tudi svoje bratce/sestrice, starše, none in nonote, so v OŠ Košana že realizirali poučno-raziskovalno urico o pitni vodi.

Škrat Vodko, ki nam je že vsem prepoznaven lik, pa nas je v torek, 11. 6. 2019, popeljal na Vodkov zabavni dan, ki je v sončnem vremenu potekal v Pivki pred Krpanovim  domom. Skupaj smo se družili, zabavali se preizkušali v športnih igrah, v znanju in ustvarjali. Uživali smo v različnih delavnicah: junaki v uniformi, urili spomin, zabavno migali, mega ustvarjali, se udeležili kotička zdravja in dobrega počutja, raziskovali in izdelovali vulkan. Olepšali pa smo se tudi s poslikavami od pajka, zmaja do rožic, ter se osvežili v vodnem baru.

 

(Skupno 81 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli