Piknik v podaljšanem bivanju

V juniju je v oddelkih podaljšanega bivanja malo drugače. Pouk se zaključuje, domačih nalog je manj in vsem skupaj je precej vroče.

Zato dejavnosti podaljšanega bivanja prilagodimo junijskemu vremenu in vzdušju. Ena takih dejavnosti je bil piknik, ki smo ga izvedli v petek, 7. 6. 2019. Učenci so od doma prinesli odejeo ali brisačo, pokrivalo za zaščito proti soncu in manjši prigrizek ali pijačo. Zleknili smo se v senco in se pogostili. Sledile so zabavne igre po skupinah: igra z žogo, igra z vodo, nabiranje in poznavanje zdravilnih zelišč, izdelava slike iz naravnih materialov. Učiteljice pa pri ocenjevanju iger nismo pozabile tudi na urejenost pikniškega prostora. Vse skupin so za sodelovanje in dosežke pri igrah prejele nagrado. S fotografij pa gotovo lahko razberete, kako lepo smo se imeli.

 

učiteljice podaljšanega bivanja

(Skupno 86 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli