Naši učenci v oddaji Mladi mladim na Radiu 94

Učenci Sara, Klara in Klemen so v četrtek, 4. Aprila, obiskali lokalni radio Radio 94. Z voditeljem Sandijem so posneli oddajo Mladi mladim na temo šolskega projekta Semena sprememb, ki smo ji lahko prisluhnili preteklo soboto. Bolj podrobno so predstavili akcijo Izmenjavo oblačil in Spomladansko tržnico, v okviru katere bo potekala izmenjava semen in sadik. Ob tej priložnosti jim je Sandi Morel predstavil prostore – snemalni studio, uredništvo, » špajz« in zaposlene. Povedal nam je, zakaj imajo v snemalnem studiu tudi televizijo. Učenci so bili navdušeni nad snemanjem, ki je bila zanje posebna in zanimiva izkušnja. Spodaj si lahko ogledate nekaj utrinkov, oddaji pa lahko prisluhnete na povezavi.

POVEZAVA DO POSNETKA ODDAJE

(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli