Področno tekmovanje v streljanju s serijsko puško

V torek, 15. januarja 2019, se je osem učencev naše šole pomerilo na področnem tekmovanju v streljanju s serijsko puško. Tekmovanje je potekalo tako posamično kot ekipno, za mlajše in starejše učence.

Učenci so imeli najprej deset minut časa za ogrevanje s streljanjem na elektronsko tarčo, ki jim je omogočala sprotno obveščanje o vsakem zadetem strelu v tarčo. Po desetih minutah je vodja tekmovanja še enkrat ponovila glavna pravila, kjer je imel vsak tekmovalec na voljo 20 strelov v 25 minutah.

Učenci so se trudili in tekmovali po svojih najboljših močeh.

Na tekmovanju so nastopili: Ian Črlenec, Mitja Volk, Blaž Sušelj, Arno Avsec, Jaka Smrdel, Urban Zadnik, Armando Hočevar in Miha Morelj.

Učitelj: Matjaž Kešanski

 

Bilten ŠŠT OŠ in SŠ v streljanju PC Notranjska, Obala in Goriška_2019 (1)

(Skupno 119 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli