Obvestilo ob začetku šolskega leta 2018/19

Dragi učenci, spoštovani starši!

Šolska stavba je poleti samevala in v ponedeljek, 3. septembra 2018 bo ponovno odprla svoja vrata, saj se v šolo vračate učenci, med njimi kar 20 prvošolcev. Še posebej njim:

Srečno na novi poti, poti učenosti!

Učenci od 2. do 9. r. pridete v šolo ob 8.00. Za vse učence bo v jedilnici skupni sprejem, kjer boste dobili osnovne informacije o novem šolskem letu, spoznali nove prijatelje, sošolce, učitelje.

V ponedeljek bo pouk le do 11. 30 za vse učence, ko bo organiziran poseben avtobus za obe smeri (avtobus za smer Buje, Ribnica … ob 11.45, šolski kombi za Volče, Čepno, Kal ob 11.45), od torka, 4. 9. pa poteka pouk in šolski prevozi po urniku. POVEZAVA

S seboj prinesete šolsko torbo in copate.

V šoli bo prvi dan organizirana malica za vse učence in kosilo za učence, ki boste ostali v podaljšanem bivanju in se boste na kosilo naročili (anketo z naročili na kosilo bomo izvedli v ponedeljek, 1. šolsko uro).

Sprejem prvošolcev na OŠ Košana bo ob 9.00 uri v učilnici 1. razreda.

Vsem skupaj želimo zadovoljno in uspešno šolsko leto 2018/19.

Ravnateljica Neva Brce in kolektiv OŠ Košana

Vir fotografije: http://www.nashvillelife.com/Nashville-Area-Schools-Fall-Break